Szkolenia

System wsparcia szkoleń dla firm

System wsparcia szkoleń dla firm

Baza Usług Rozwojowych (BUR) to ogólnodostępna, bezpłatna platforma, która zawiera bogatą ofertę usług rozwojowych w rozmaitej formie (m.in. w postaci kursów, szkoleń, studiów podyplomowych, doradztwa, mentoringu, coachingu).

Czytaj dalej 
Od czego zależy skuteczność szkoleń?

Od czego zależy skuteczność szkoleń?

Pewnie większość z nas ma za sobą nie najlepiej przeprowadzone szkolenie, po którym w żaden sposób nasza wiedza czy umiejętności się nie poszerzyły. Mimo, że kurs zapowiadało się naprawdę ciekawie, to był tylko rozczarowaniem, stratą czasu i pieniędzy. Kiedy więc możemy mieć pewność, że szkolenie będzie skuteczne, dobrze przygotowane?

Czytaj dalej 

Przez tydzień wolność internetowa dla firm

Home.pl jest inicjatorem akcji Tygodnia Wolności Internetowej skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw, które zaczynają bądź chcą rozwinąć swoją działalność przy wykorzystaniu nowych mediów.

Czytaj dalej 

Startup Sprint b4 Think Big.

Masz pomysł na biznes? Koniecznie udaj się na warsztaty Startup Sprint b4 Think Big, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia tego roku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Podczas odbywających się spotkań, będzie można podzielić się swoją koncepcją i zapytać ekspertów, czy dostrzegają w niej jakiś potencjał. Oprócz tego, będzie można otrzymać szereg konkretnych wskazówek […]

Czytaj dalej 

E-learning w firmie – czy warto?

E-learning ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników, ale nie można mu odmówić tego, że wciąż jest o nim głośno. Czy taka forma prowadzenia szkoleń to dobre rozwiązanie, czy może jednak warto postawić na tradycyjne metody?

Czytaj dalej 

Podatek od szkoleń

Konieczność stałego doskonalenia i dokształcania umiejętności zawodowych wynika z potrzeb rynku oraz szybko zmieniających się technologii. Jednak wydatki związane z finansowaniem szkoleń pracowniczych nie pozostają już dziś obojętne dla kieszeni pracodawców oraz właścicieli firm szkoleniowych.

Czytaj dalej