Przez tydzień wolność internetowa dla firm

Home.pl logo

Home.pl jest inicjatorem akcji Tygodnia Wolności Internetowej skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw, które zaczynają bądź chcą rozwinąć swoją działalność przy wykorzystaniu nowych mediów.

Home.pl, jeden z największych dostawców usług internetowych dla małego i średniego biznesu, rozpoczął akcję mającą na celu zaktywizowanie i poprawę konkurencyjności poprzez wykorzystanie usług internetowych, a to wszystko za symboliczną złotówkę. Przedsiębiorcy otrzymują zróżnicowane pakiety usług, których wartość przekracza 2,5 tys. zł, płacąc za każdy z takich pakietów tylko 1 zł netto.

Co przedsiębiorcy znajdą w takich pakietach?

Bank Pekao oferuje pakiet wartości 300 zł Mój Biznes Mobilny, preferujący obsługę rachunku przez internet i aplikacje mobilne. Z kolei Microsoft dla pierwszych 500 klientów udostępnia 60-dniową bezpłatną wersję Office 365 Business zawierającą popularne aplikacje takie jak: Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Rynkowa wartość tego pakietu wynosi 80 zł. Puls Biznesu dodaje 3-miesięczną e-prenumeratę tego czasopisma o wartości 278 zł. Platforma Rzetelny Regulamin specjalizująca się w tworzeniu regulaminów dla sklepów internetowych zapewnia politykę prywatności strony www, o wartości 100 zł. Operator logistyczny Apaczka oferuje usługi kurierskie i logistyczne o wartości 50 zł, a zespół tłumaczy Dogadamy Cię zapewnia bezpłatne tłumaczenie strony www. do wartości 100 zł. Dzięki Brand24 przedsiębiorcy będą mieli możliwość wglądu w opinie o swojej firmie, produkcie czy konkurencji, a wartość tego pakietu wynosi 150 zł. Dodatkowo Business Link daje dostęp do nowoczesnych stref coworkingowych wartości 300 zł. Do akcji przyłączył się też Google, który dodaje do każdego pakietu kupon Google AdWords na reklamę w iInternecie w kwocie 250 zł.

Akcja potrwa do 7 grudnia 2014 r., a wszyscy uczestnicy biorący w niej udział będą mieli do dyspozycji 10 bezpłatnych szkoleń związanych z prowadzeniem działalności w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.