Startup Sprint b4 Think Big.

b4 Think Big

Masz pomysł na biznes? Koniecznie udaj się na warsztaty Startup Sprint b4 Think Big, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia tego roku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Podczas odbywających się spotkań, będzie można podzielić się swoją koncepcją i zapytać ekspertów, czy dostrzegają w niej jakiś potencjał. Oprócz tego, będzie można otrzymać szereg konkretnych wskazówek dotyczących wejścia w świat interesów. To z pewnością świetna opcja dla wszystkich tych osób, które mają głowę pełną pomysłów biznesowych, ale nie do końca wiedzą, co z nimi zrobić.

Podczas spotkań ze specjalistami, będzie również można znaleźć inwestorów, którzy być może zainteresują się naszym pomysłem i zechcą go sfinansować, tym samym torując nam drogę do upragnionego sukcesu. Poza tym, wszyscy pomysłodawcy będą mogli wzajemnie wymieniać się wskazówkami, oceniając swoje propozycje i być może, nawiązując ze sobą współpracę, która zaowocuje jakimś większym, niespodziewanym przedsięwzięciem. Może być to o tyle ciekawe, że już teraz wiadomo, iż na warsztatach pojawią się zarówno doświadczone firmy, jak również te nowe, stawiające dopiero pierwsze kroki w biznesie.

Chcąc wziąć udział w Startup Sprint b4 Think Big trzeba jednak pamiętać, że organizatorzy warsztatów zamierzają skupić się na 4 głównych branżach, którymi są e-commerce, marketing, b2b oraz internet of things. To natomiast oznacza, że szczególnie mile widziani będą wszyscy ci, którzy zainteresowani są współczesnymi technologiami. Zakłada się, że w wydarzeniu udział wezmą deweloperzy, marketerzy, sprzedawcy oraz designerzy. Każdy, kto zechce przybyć na warsztaty, musi wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie wydarzenia i wpłacić kaucję zwrotną wynoszącą 50 zł.

Patronat nad warsztatami objął serwis internetowy biztok.pl. Głównymi organizatorami są natomiast UPC Biznes oraz SpeedUp Venture Capital Group. Poza samymi warsztatami, w planach są też sesje z mentorami podczas, których będzie można porozmawiać na spokojnie o konkretnych projektach, a także prezentacje projektów oraz nagrodzenie tych, które przez jury zostaną uznane za najlepsze. Podczas trzydniowych warsztatów będzie też można liczyć łącznie na 3 posiłki w przerwach między kolejnymi częściami programu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.