Ebexo: pierwsza platforma sklepowa bez żadnych limitów

zakupy online

Struktura handlu w Polsce już od kilku lat zmienia się wypierając z tradycyjnych rynków mniejsze podmioty gospodarcze. Część z nich odchodzi z branży, a część próbuje swoje usługi przenieść do internetu. Dużą barierą dla małych firm w takim właśnie przebranżowieniu się są głównie koszty założenia i promowania własnego sklepu internetowego. Teraz te proporcje mogą się zdecydowanie zmienić, a to dzięki usłudze jaką oferuje platforma e-commerce ebexo.

Rynek kompleksowej obsługi w prowadzeniu sklepów internetowych na bazie platform pojawił się wraz ze zwiększeniem zainteresowania na tego typu usługi przez wielu właścicieli tradycyjnych sklepów stacjonarnych, którzy z powodu ekspansji zagranicznych dyskontów i dużych sieci handlowych, musieli likwidować swoje punkty handlowe. Pracując przez wiele lat w handlu, uznali za naturalne przeniesienie swojego doświadczenia do rzeczywistości wirtualnej poprzez założenie sklepu internetowego. Naturalnym wydawał się również wybór którejś z funkcjonujących platform, które oferowały usługi programistyczne, wybór szablonów czy miejsce na serwerze. W zamian za to właściciel sklepu zobowiązany był do podejmowania wielu decyzji np. co do wyboru planu abonamentowego, funkcji jakie miałyby mieć zastosowanie w jego sklepie i przede wszystkim uiszczania comiesięcznych, często niemałych opłat abonamentowych oscylujących średnio w granicach 400 – 500 zł miesięcznie. Brak doświadczenia w poruszaniu się w wirtualnym świecie i często wysoki abonament jaki żądano od początkującego właściciela sklepu internetowego spowodowały, że wiele sklepów nie utrzymało się na nowym rynku nawet przez okres dwóch lat.

Styczeń tego roku zaowocował stworzeniem przez firmę Ebexo pierwszej platformy e-commerce, która gwarantuje swoim klientom dostęp do wszystkich funkcji bez żadnych limitów i ograniczeń serwerowych. Każdy utworzony tam sklep może otrzymać dowolną ilość skrzynek e-mail, transfer danych bez limitów i co równie ważne, niewygórowany jak na polskie realia abonament w kwocie 99 zł miesięcznie.

Oferta ta pozwoli zaistnieć wielu mniejszym podmiotom gospodarczym za rozsądną cenę i oczywiście nie jest 100% gwarantem odniesienia sukcesu, ale niewątpliwie dzięki niej można rozpocząć swój pierwszy e-biznes bez popadania w finansowe tarapaty.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.