Dostawa do domu – to lubią Polacy

usługi - ogrodnik

Polacy coraz chętniej korzystają z usług firm, które swoje towary dostarczają wprost pod drzwi klienta. Podobnie jest z usługami – zamiast udawać się do salonu firmy wolimy, jeśli pracownicy danej jednostki przyjeżdżają, by wykonać pracę na miejscu. Nie powinien więc dziwić fakt, że liczba przedsiębiorstw oferujących usługi z dostawą do domu stale wzrasta. Trzeba przy tym przyznać, że Polacy wykazują się niemałą kreatywnością wymyślając, co jeszcze można zapewnić klientom, dostarczając to pod konkretny adres.

Zakupy w sieci to już norma. Grupa dokonujących ich Polaków wzrasta z roku na rok. Zwiększa się również zakres produktów, które możemy nabywać w ten sposób. Ubrania, obuwie, kosmetyki, sprzęty RTV/AGD, a nawet meble, samochody czy produkty spożywcze pojawiają się w coraz większej liczbie sklepów internetowych. Zdecydowanie ciekawiej jest jednak w kategorii usług. Do najciekawszych opcji w tym zakresie należą mobilny fitness, myjnia samochodowa czy artystyczne zdobienie ścian. W pierwszym przypadku możemy zamówić usługi profesjonalnego trenera, który przyjedzie do naszego domu, by dobrać ćwiczenia idealne dla nas, a następnie wspierać nas w ich wykonywaniu. Myjnia samochodowa z dostawą do domu obejmuje mycie auta przy pomocy urządzeń do parowego czyszczenia pojazdów. Usługi wykonywane są na podjeździe naszego domu. Natomiast artystyczne zdobienie ścian to świetna opcja wykończeń domu. Specjalistę wynajmuje się w taki sam sposób, w jaki sprowadzaliśmy ekipę remontową.

To jednak nie wszystkie pomysły. W Polsce istnieją już firmy, które dostarczają do domów wcześniej określone zapasy wody butelkowanej. Dzięki temu, nie musimy dźwigać ze sklepu ciężkich zgrzewek wody mineralnej. Podobnie jest z choinką, której na święta nie musimy sami przynosić do domu. Wśród mało znanych usług „z dostawą do domu” pojawia się też badanie alkomatem. To świetna opcja dla tych, którzy nie mają własnego urządzenia do badania poziomu alkoholu we krwi. Nie muszą narażać siebie ani innych wsiadając za kółko, zanim kompletnie wytrzeźwieją. Wystarczy, że wezwą osobę, która użyczy alkomatu i określi, czy są już trzeźwi. Istnieją też domowe kursy gotowania dla tych, którzy chcą podszkolić się w przyrządzaniu dań dla całej rodziny. Można także zamówić fotoautomat, który zrobi nam zdjęcia w trakcie domowej imprezy.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.