V edycja Targów eHandlu

Targi eHandlu

Już za niespełna miesiąc, w dniach 23-24 września br. na warszawskim Stadionie Narodowym odbędzie się V edycja Targów eHandlu 2013. W tym roku będą one połączone z II edycją konferencji Ecommerce Trends. To świetna okazja do zapoznania się z najważniejszymi aspektami polskiego rynku handlu internetowego i zagłębienia się w tej tematyce. Na takim spotkaniu nie powinno zabraknąć właścicieli firm prowadzących działalność internetową ani tych, którzy dopiero zamierzają wejść do tej branży.

Plan tegorocznych Targów eHandlu jest bardzo rozbudowany, toteż po raz pierwszy impreza będzie trwałą dwa dni. W tym czasie odbyć mają się liczne dyskusje i konferencje z udziałem specjalistów. Uczestnictwo w nich będzie cenne zarówno dla doświadczonych firm, jak i dla tych, które działają na rynku internetowym od niedawna. Podczas zaplanowanych spotkań zyskają one okazję do lepszego poznania polskiego e-handlu oraz trendów, jakie się w nim pojawiają. Jak przyznają organizatorzy, powinno to pomóc początkującym przedsiębiorcom, którzy nie do końca wiedzą, w którym kierunku się rozwijać. Ma być też szansą dla prężnie działających firm, które będą mogły nawiązać nowe kontakty biznesowe, poszerzając grono klientów i kontrahentów.

Poza tym, Targi eHandlu pozwolą na poznanie nowych technik działania. Internet bezustannie się rozwija, a to powoduje, że także sklepy, które w nim funkcjonują, wymagają stałych zmian. Podczas tej imprezy przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jakie projekty najlepiej się teraz sprawdzają, z jakich metod reklamy warto korzystać oraz w co warto obecnie inwestować, by znaleźć jak największą grupę odbiorców. Wymiana doświadczeń, analiza rynku oraz opracowywanie prognoz dla e-commerce na najbliższą przyszłość to tylko niektóre z elementów programu zbliżających się Targów eHandlu.

Jeżeli chodzi o osoby, które pojawią się na Stadionie Narodowym, to będą to m.in. przedstawiciele polskiej branży e-commerce, reprezentanci firm zajmujących się płatnościami elektronicznymi wykorzystywanymi w e-handlu, specjaliści z zakresu sprzedaży, wdrażania strategii niezbędnych w handlu, najwyżsi stanowiskiem pracownicy sklepów internetowych oraz sklepów stacjonarnych planujących wejść na rynek elektroniczny i inni. Łącznie swoje przybycie na konferencję zadeklarowało przeszło 300 osób, a na Targach zaprezentuje się ponad 130 wystawców. Osób odwiedzających ma być ponad 2000.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.