29 maja finał konkursu „Go Creative. Biznes na Start”

Go Creative. Biznes na Start

29 maja 2015 r. poznamy zwycięzcę konkursu „Go Creative. Biznes na Start”. Udział w wydarzeniu mogą wziąć wszyscy chętni. Zapisy przyjmowane są od 19 maja drogą elektroniczną na stronie konkursu.

29 maja 2015 r. w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się finał XIII edycji konkursu „Go Creative. Biznes na Start”. Spośród 20 finalistów jury konkursu wybierze 5 laureatów, którzy wykazali się największą kreatywnością podczas otwierania własnego biznesu. W dniu finałowym wezmą oni udział w ostatnim etapie konkursu, w którym będą rywalizować bezpośrednio między sobą o nagrodę główną. Jest to nagroda pieniężna w wysokości 15 tysięcy złotych do wykorzystania na rozwój swojej firmy. Poza tym zwycięzca otrzyma miejsce pracy w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, a cała piątka najlepszych będzie mogła liczyć na nagrody w postaci mentoringu, doradztwa biznesowego, a także usług księgowych o łącznej wartości 60 tysięcy złotych.

20 osób, którym udało się przejść finały już od 2 miesięcy brały udział w szkoleniach prowadzonych przez ekspertów z zakresu marketingu, finansów, sprzedaży, a także przygotowywania modelów biznesowych. W dniu finału będą musiały przedstawić taki model całemu jury. Ten przedsiębiorca, którego projekt zostanie uznany za najlepszy z całej piątki, zgarnie główną nagrodę. Zyska również pewność, że jego projekt rzeczywiście jest wartościowy, a zdobyta nagroda pozwoli mu w dalszym ciągu optymalizować działania biznesowe.

Wydarzenie ma być jednak nie tylko okazją do nagrodzenia tych, którzy już odnieśli sukces, ale również inspiracją dla osób, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z przedsiębiorczością lub dla tych, którzy zastanawiają się nad własną działalnością, ale nie mają jeszcze wykrystalizowanego pomysłu na firmę. Finał konkursu będzie dla nich świetną okazją do pogłębienia wiedzy i czerpania inspiracji, tym bardziej, że wydarzenie ma charakter otwarty, a głównym warunkiem uczestnictwa w finale jest wysłanie zgłoszenia. Można tego dokonać od 19 maja drogą elektroniczną na specjalnej stronie konkursu. Finał rozpoczyna się w najbliższy piątek o godzinie 17:00 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.